Przedszkolak
Obrazek 12-11-2019 r., - Święto Niepodległości w przedszkolu - program artystyczny grupy V. (więcej)
Obrazek 08-11-2019 r., - W piątek przedszkolaki w strojach galowych wzięły udział w akcji pod hasłem: Szkoła do hymnu. O godz. 11:11 - odśpiewaliśmy cztery zwrotki Mazurka Dąbrowskiego. (więcej)
Obrazek 04-11-2019 r., - Starszaki pojechały autobusem 122 do Młodzieżowego Domu Kultury Fort 49 na zajęcia komputerowe. W oczekiwaniu na zajęcia zostaliśmy zaproszeni przez panią Dorotkę na salę gimnastyczną - tam bawiliśmy się piłkami. Później siedliśmy przy komputerach - zabawa była wspaniała. Droga powrotna też była atrakcyjna - oglądaliśmy konie w Grębałowie. (więcej)
Obrazek 29-10-2019 r., - Ważny dzień dla przedszkolaków. Dzieci przedstawiły program artystyczny. Konferansjerami były starszaki. W obecności zgromadzonych rodziców nowe dzieci zostały mianowane prawdziwymi przedszkolakami przy użyciu dużego lizaka. Na pamiątkę tego dnia dzieci otrzymały dyplomy oraz upominki. Nie mogło zabraknąć wspólnego zdjęcia. (więcej)
Obrazek 28-10-2019 r., - Na zajęciach plastycznych dzieci młodsze wykonały z papieru aparaty fotograficzne, a później robiły sobie zdjęcia w czasie zabawy. Zrobiliśmy także zdjęcia starszakom przy wykonywaniu zadań w kartach pracy. (więcej)
Obrazek 24-10-2019 r., - Na czwartek do klubu Dukat zostały zaproszone dzieci , które w czerwcu układały historyjkę o Panu Dyni. Był to projekt z okazji 70 lat Nowej Huty. Spotkanie poprowadził pan Łukasz, a przedszkolaki spotkały się z koleżankami i kolegą, którzy we wrześniu rozpoczęli naukę w szkole. Wysłuchaliśmy kilku przygód Dyni i bawiliśmy się z panem. Na zakończenie spotkania każdy dostał książkę i mapę podróży Pana Dyni. Bardzo się cieszymy, że mogliśmy brać udział w takim projekcie. (więcej)
Obrazek 23-10-2019 r., - Szkoła Podstawowa nr 98 zaprosiła dzieci 6 - letnie do udziału w konkursie plastycznym "Listki, liście, listeczki". Adrianna na zajęciach w przedszkolu przygotowała pracę plastyczną na konkurs i zdobyła wyróżnienie. Gratulujemy!!! (więcej)
Obrazek 17-10-2019 r. - Misie pracują w grupach. Dzieci młodsze zrobiły prace pt. Las - odbijały pieczątki z korka, z czego powstały liście na drzewach. Dzieci starsze zaprojektowały plakat pt. W zdrowym ciele zdrowy duch... (więcej)
Obrazek 10-10-2019 r. - Starszaki na lekcji w szkole. W czwartek dzieci starsze pojechały do Szkoły Podstawowej nr 98 na lekcje - byliśmy uczniami, taka rola też nam pasuje. Wróciliśmy do przedszkola z dużą ilością wrażeń i pracą plastyczną... (więcej)
Obrazek 04-10-2019 r. - Zabawa tematyczna - U lekarza. W październiku zorganizowaliśmy nowy kącik tematyczny. Starszaki byli lekarzami lub pielęgniarkami, a dzieci młodsze korzystały z ich usług albo przyglądały się zabawie... (więcej)
Obrazek 03-10-2019 r. - Co do czego? - zabawa klasyfikacyjna. Co leży pod zasłoną? - dzieci rozpoznawały przedmioty za pomocą zmysłu dotyku. Gdy było wiadomo co to za przedmioty dokonały podziału co do czego służy. Drugie zajęcia tego dnia to praca plastyczna - kubek do mycia zębów... (więcej)
Obrazek 01-10-2019 r. - Ubieramy się odpowiednio do pogody. Jesienią pogoda się zmienia, dlatego my dzisiaj rozmawialiśmy jak się ubrać, aby zachować zdrowie. Było przy tym dużo radości... (więcej)
Obrazek 30-09-2019 r. - Dziewczynki z samego rana przygotowały laurki dla chłopców. Kiedy wszystko było gotowe złożyły życzenia swoim kolegom po czym wszyscy stanęli do wspólnego zdjęcia. Niespodzianka się udała, chłopcy byli zadowoleni... (więcej)
Obrazek 27-09-2019 r. - Misie zdrowo się odżywiają, przygotowały sok z marchewki i sprawdzały jak smakuje... (więcej)
Obrazek 26-09-2019 r. - Gościmy w przedszkolu panią Ele, która przywiozła glinę. Lepimy jesienny kosz. To nie takie trudne. Wystarczy formować kuleczki, wałeczki, sklejać je według instruktarzu i praca gotowa... (więcej)
Obrazek 24-09-2019 r. - Owoce i warzywa, poznajemy je wielozmysłowo... (więcej)
Obrazek 20-09-2019 r. - W piątek dzieci 5,6 -letnie pojechały do Szkoły Podstawowej nr 98. Oglądały przedstawienie "Zamieszanie w bajkach". Aktorami byli uczniowie... (więcej)
Obrazek 17-09-2019 r. - Dzieci młodsze i starsze wykonują prace plastyczne, graficzne. Doskonalimy sprawność rąk, uczymy się prawidłowo posługiwać nożyczkami, klejem oraz trzymać kredki. Takie prace wymagają skupienia... (więcej)
Obrazek Wrzesień 2019 r. - We wrześniu pogoda dopisywała, mogliśmy spacerować po osiedlu. Podczas jednego spaceru oglądaliśmy ogródki warzywne i mieliśmy okazje... (więcej)
Obrazek 31-08-2018 r. - Sala grupy VII znajduje się w klubie osiedlowym "DUKAT". Od wielu lat w Grębałowie działa oddział terenowy Przedszkola 112.... (więcej)

ostatnia modyfikacja: 24 listopada 2019 r. | kontakt: dogola39@gmail.com