Obrazek 21-02-2020 r. - W grupie 1 odbyły się kolejne zajęcia z polisensoryki. Tym razem poznawały poprzez dotyk, zapach i wzrok owy rodzaj masy... (więcej)
Obrazek 10-02-2020 r. - Ola jest kolejnym czterolatkiem w grupie KRASNALI - wszystkiego najlepszego... (więcej)
Obrazek 21-01-2020 r. Wtorek - Dzień Babci i Dziadka w grupie Krasnalków... (film i zdjęcia)
Obrazek 07-01-2020 r. - Oliwier, pierwszy czterolatek w grupie Krasnali obchodził dzisiaj urodziny (więcej)
Obrazek 20-12-2019 r. - Krasnalki z grupy I podczas uroczystej wigilii... (więcej)
Obrazek 13-12-2019 r. - Krasnalki przygotowują się do Świąt Bożego Narodzenia. "Wczoraj rosłaś na polanie... (więcej)
Obrazek 09-12-2019 r. - Dzisiaj "Krasnalki" odwiedził p. Mateusz, który przedstawił dzieciom bajkę "Trzy świnki". Operował tylko białym kartonem, pisakiem, głosem i całym sobą. Jego wielki talent, ogromna kreatywność i ekspresja sprawiły, że dzieci bawiły się doskonale, aktywnie uczestnicząc w przedstawieniu. Głośny śmiech dzieci był najlepszą oznaką wspaniałej zabawy... (więcej)
Obrazek 25-11-2019 r. - W poniedziałek grupy Borsuczków i Krasnalków obchodziły wspólnie Dzień Pluszowego Misia. Dzieci bawiły się przy muzyce razem z Pluszowym Misiem, który miał dla nich różne zadania do wykonania. Było bardzo wesoło! Oczywiście nie zabrakło również przytulasków i małego co nieco w brzuszku ... (więcej)
Obrazek 25-11-2019 r. - Dzisiaj obchodziliśmy w przedszkolu Święto Pluszowego Misia. Z tej okazji dzieci z grupy Krasnalków i Wiewiórek zaprosiły pana Mateusza, który opowiadał o swoim przyjacielu misiu. Nasz gość ilustrował swoje opowiadanie tworzonymi na bieżąco obrazkami. Przedszkolaki aktywnie uczestniczyły w tej inscenizacji, bawiąc się znakomicie... (więcej)
Obrazek 14-11-2019 r. - Grupa Krasnalków wraz z koleżankami i kolegami z grupy Wiewióreczek uczestniczyły w zabawach polisensorycznej ... (więcej)
Obrazek 31-10-2019 r. - Julcia ma już 3 latka. Wszystkie Krasnalki śpiewały koleżance:
"Dziś masz urodziny to wielki dzień, raz do roku, dziś masz urodziny to wielki dzień, cieszmy wszyscy się"... (więcej)
Obrazek 22-10-2019 r. - We wtorek odbyło się w grupie Krasnalków uroczyste "Pasowanie na Przedszkolaka". Uroczystość uświetniły występy starszych kolegów i koleżanek z grupy Borsuczków... (film)
Obrazek 21-10-2019 r. - W poniedziałek u Krasnalków obchodziliśmy urodziny Eleonory. Dzieci składały koleżance życzenia i częstowały sie cukierkami. Był urodzinowy tort i dmuchanie świeczki. Eleonorka była przejęta i szczęśliwa... (więcej)
Obrazek 08-10-2019 r. - Sto lat! Dzisiaj nasz kolega Wiktorek obchodził 3 urodziny. Przyjęcie osłodziły cukierki i dziecięce przytulaski. Wszystkiego najlepszego!... (więcej)
Obrazek 03-10-2019 r. - Grupa 1, Krasnalki na swoich pierwszych zajęciach z ceramiki... (więcej)
Obrazek 25-09-2019 r. - Dzisiaj po zajęciach z języka angielskiego świętowaliśmy urodziny Natalki. Było wesołe Happy Birthday oraz życzenia i słodkości. Sto lat Natalko!... (więcej)
Obrazek 18-09-2019 r. - "A, a,a! Spały sobie Krasnalki dwa". Grupa 1 w trakcie zasłużonego odpoczynku... (więcej)
Obrazek 18-09-2019 r. - Krasnalki z grupy 1 w trakcie obiadku. Smacznego! (więcej)
Obrazek 13-09-2019 r. - Grześ ma już 3 latka, świętujemy jego urodziny i śpiewamy: "Dziś masz urodziny, to wielki dzień, raz do roku. Dziś masz urodziny to wielki dzień bawmy wszyscy się"... (więcej)
Obrazek 12-09-2019 r. - Korzystając z pięknej słonecznej pogody Krasnalki wybrały się na spacer po parku Zielony Jar... (więcej)
Obrazek 31-08-2018 r. - Sala grupy 1 mieści się na parterze z oknami na ogród przedszkolny. Poniżej galeria zdjęć prezentujących wyposażenie... (więcej)

ostatnia modyfikacja: 21 lutego 2020 r. | kontakt: dogola39@gmail.com