Samorządowe Przedszkole Nr 112 w Krakowie, im. Lucyny Krzemienieckiej, os. Na Wzgórzach 11
Wydarzenia w grupie 4

logo grupy
Obrazek 14-02-2020 r. - Nie pędzlem, nie palcem a... linijką! Borsuczki malowały w tamtym tygodniu swoje serduszka używając farb i linijki. To była świetna zabawa! (więcej)
Obrazek 14-02-2020 r. - W grupie Borsuczków odbyły się kolejne zajęcia z robotyki. Tym razem dzieci budowały ruchomego ptaszka, który po zaprogramowaniu mógł śpiewać dowolne melodie. Wszystkie Borsuczki były naprawdę zadowolone z efektów swojej pracy. (więcej)
Obrazek 12-02-2020 r. - Dzisiaj swoje urodziny obchodził Kuba z grupy Borsuczków. Kubusiowi życzymy jeszcze raz wszystkiego co najlepsze i dużo uśmiechu! (więcej)
Obrazek 21-01-2020 r. - Dwie grupy z naszego przedszkola: Borsuczki i Biedroneczki wzięły udział w "7 Kolędowaniu Przedszkoli" z os. Na Wzgórzach i os. Na Stoku. Każda grupa prezentowała wybraną kolędę... (zdjęcia i film)
Obrazek 20-01-2020 r. - Poniedziałek - Dzień Babci i Dziadka w grupie Borsuczków... (film i zdjęcia)
Obrazek 14-01-2020 r. - Kilka dni temu swoje urodziny w grupie Borsuczków obchodziła Maja W. Jeszcze raz wszystkiego najlepszego dla Mai!... (więcej)
Obrazek 03-01-2020 r. - W grupie Borsuczków odbyły się kolejne zajęcia z robotyki, tym razem dzieci budowały wiatrak. Wszyscy poradzili sobie z tym zadaniem doskonale! (więcej)
Obrazek 02-01-2020 r. - We wtorek w grupie Borsuczków świętowaliśmy urodziny Igi. Solenizantce raz jeszcze życzymy dużo zdrowia i uśmiechu! (więcej)
Obrazek 20-12-2019 r. - Dzieci z grupy Borsuczków podczas uroczystej wigilii... (więcej)
Obrazek 11-12-2019 r. - Borsuczki oraz 5 i 6-latki z grupy Kotków były na zajęciach z ratownictwa medycznego w Krakowskim Pogotowiu Ratunkowym na ulicy Św. Łazarza 14. Dzieci dowiedziały się jak udzielać pierwszej pomocy i próbowały ją wykonać samodzielnie. Borsuczki i Kotki oglądały też dyspozytornię oraz zapoznały się z wyposażeniem karetki pogotowia. Dzieci uczyły się także "pozycji żółwika", czyli pozycji obronnej na wypadek ataku agresywnego psa. (więcej)
Obrazek 05-12-2019 r. -Grupa Borsuczków uczestniczyła w warsztatach kulinarnych. Borsuczki samodzielnie kroiły warzywa i układały je na kanapkach, tworząc własne kompozycję. Dzieci zrobiły też pyszne pasty. Na koniec Borsuczki napełniły swoje brzuszki zdrowymi pysznościami... (więcej)
Obrazek 03-12-2019 r. - W oczekiwaniu na świętego Mikołaja Borsuczki i Motylki oglądały film o wiosce w Laponii oraz świąteczny odcinek bajki o śwince Pepie. Pokaz filmowy dostarczył dzieciom wiele radości... (więcej)
Obrazek 03-12-2019 r. - Odbyły się kolejne zajęcia z robotyki w grupie Borsuczkóa. Tym razem dzieci konstruowały choinkę, która się kręciła przy pomocy programu. Po zakończonej pracy przedszkolaki bawiły się robotami, które rzucały piłeczkami. To była świetna zabawa... (więcej)
Obrazek 25-11-2019 r. - W poniedziałek grupy Borsuczków i Krasnalków obchodziły wspólnie Dzień Pluszowego Misia. Dzieci bawiły się przy muzyce razem z Pluszowym Misiem, który miał dla nich różne zadania do wykonania. Było bardzo wesoło! Oczywiście nie zabrakło również przytulasków i małego co nieco w brzuszku ... (więcej)
Obrazek 18-11-2019 r. - W poniedziałek swoje urodziny obchodziła Lilka z grupy Borsuczków. Lilce jeszcze raz życzymy dużo uśmiechu i zdrowia!... (więcej)
Obrazek 13-11-2019 r. - W tamtym tygodniu grupa Borsuczków wybrała się do Teatru Ludowego na spektakl pt. "Pyza na polskich dróżkach". Dla Borsuczków było to wspaniałe przestawienie... (więcej)
Obrazek 05-11-2019 r. - Odbyły się kolejne zajęcia z robotyki. Tym razem dzieci budowały pojazdy, które wprawiały w ruch przy pomocy oprogramowania. Spotkania z robotyką są jednymi z najbardziej ulubionych zajęć Borsuczków... (więcej)
Obrazek 30-10-2019 r. - Na zajęciach zorganizowanych dzieci utrwalały nazwy figur geometrycznych oraz znajomość kolorów. Następnie przedszkolaki tworzyły "geometryczne" obrazy... (więcej)
Obrazek 22-10-2019 r. - We wtorek odbyło się w grupie Krasnalków uroczyste "Pasowanie na Przedszkolaka". Uroczystość uświetniły występy starszych kolegów i koleżanek z grupy Borsuczków... (film)
Obrazek 17-10-2019 r. - W grupie Borsuczków była wizyta dyplomowanej asystentki stomatologa. Pani Ewelina, mama Laury opowiadała dzieciom jak należy dbać o zęby oraz udzieliła instruktażu prawidłowego mycia zębów. Dzieci dokonywały wyboru, posiłków, które są zdrowe dla zębów... (więcej)
Obrazek 10-10-2019 r. - W czwartek Borsuczki dostały zaproszenie na Urodziny Słonia do Szkoły Podstawowej nr 129. Dzieci obejrzały przedstawienie pt "Urodziny Słonia" a po nim bawiły się, tańczyły i pląsały w rytmie muzyki razem z gośćmi Słonia. Po zabawie był też mały poczęstunek. Bawiliśmy się świetnie!... (więcej)
Obrazek 08-10-2019 r. - Dzieci z grupy Borsuczków brały udział w zajęciach z robotyki. Przedszkolaki konstruowały robota, kodowały jego ruchy i bawiły się swoimi robotami. To była świetna zabawa. ... (więcej)
Obrazek 04-10-2019 r. - W piątek Borsuczki na zajęciach z ceramiki w swoich rączkach ugniatały, formowały i lepiły z gliny swoje rzeźby... (więcej)
Obrazek 02-10-2019 r. - Dzieci z gru: Biedroneczek, Borsuczków i Kotków wspólnie bawiły się w ogrodzie przedszkolnym żegnając lato. Była rywalizacja, ale przede wszystkim dużo, dużo radości i wspaniałej zabawy. Na koniec dzieci zostały obdarowane drobnymi upominkami... (więcej)
Obrazek 27-09-2019 r. - Na podsumowanie tygodnia owocowo- warzywnego Borsuczki własnoręcznie zrobiły "słoneczny koktajl". Odpowiednio umyte, obrane i pokrojone brzoskwinie i banany przy pomocy blendera zmiksowały z sokiem pomarańczowym na pyszny koktajl. Było nam smacznie i wesoło!... (więcej)
Obrazek 24-09-2019 r. - We wtorek swoje urodziny obchodziła Ania z grupy Borsuczków. Ani jeszcze raz życzymy dużo uśmiechu i zdrowia!... (więcej)
Obrazek 13-09-2019 r. - W piątek grupa Borsuczków udała się do Szkoły Podstawowej nr 129, aby rozruszać mięśnie na cały rok zabawy! Na boisku szkolnym dzielnie i starannie wykonywały wszystkie ćwiczenia zadane przez Pana Trenera Mariusza. Sportowy sukces Borsuczków nagrodziły czekoladowe medale... (więcej)
Obrazek 31-08-2018 r. - Sala grupy IV - parter z prawej strony szatni z oknami na południe i zachód z widokiem na ogród i park Zielony Jar... (więcej)

ostatnia modyfikacja: 20 lutego 2020 r. | kontakt: dogola39@gmail.com