logo grupy
Obrazek 10-10-2019 r. - W czwartek Borsuczki dostały zaproszenie na Urodziny Słonia do Szkoły Podstawowej nr 129. Dzieci obejrzały przedstawienie pt "Urodziny Słonia" a po nim bawiły się, tańczyły i pląsały w rytmie muzyki razem z gośćmi Słonia. Po zabawie był też mały poczęstunek. Bawiliśmy się świetnie!... (więcej)
Obrazek 08-10-2019 r. - Dzieci z grupy Borsuczków brały udział w zajęciach z robotyki. Przedszkolaki konstruowały robota, kodowały jego ruchy i bawiły się swoimi robotami. To była świetna zabawa. ... (więcej)
Obrazek 04-10-2019 r. - W piątek Borsuczki na zajęciach z ceramiki w swoich rączkach ugniatały, formowały i lepiły z gliny swoje rzeźby... (więcej)
Obrazek 02-10-2019 r. - Dzieci z gru: Biedroneczek, Borsuczków i Kotków wspólnie bawiły się w ogrodzie przedszkolnym żegnając lato. Była rywalizacja, ale przede wszystkim dużo, dużo radości i wspaniałej zabawy. Na koniec dzieci zostały obdarowane drobnymi upominkami... (więcej)
Obrazek 27-09-2019 r. - Na podsumowanie tygodnia owocowo- warzywnego Borsuczki własnoręcznie zrobiły "słoneczny koktajl". Odpowiednio umyte, obrane i pokrojone brzoskwinie i banany przy pomocy blendera zmiksowały z sokiem pomarańczowym na pyszny koktajl. Było nam smacznie i wesoło!... (więcej)
Obrazek 24-09-2019 r. - We wtorek swoje urodziny obchodziła Ania z grupy Borsuczków. Ani jeszcze raz życzymy dużo uśmiechu i zdrowia!... (więcej)
Obrazek 13-09-2019 r. - W piątek grupa Borsuczków udała się do Szkoły Podstawowej nr 129, aby rozruszać mięśnie na cały rok zabawy! Na boisku szkolnym dzielnie i starannie wykonywały wszystkie ćwiczenia zadane przez Pana Trenera Mariusza. Sportowy sukces Borsuczków nagrodziły czekoladowe medale... (więcej)
Obrazek 31-08-2018 r. - Sala grupy IV - parter z prawej strony szatni z oknami na południe i zachód z widokiem na ogród i park Zielony Jar... (więcej)

ostatnia modyfikacja: 10 października 2019 r. | kontakt: dogola39@gmail.com