Przedszkole Nr 112 w Krakowie, im. Lucyny Krzemienieckiej, os. Na Wzgórzach 11

Obrazek 11-10-2019 r. - W piątek swoje czwarte urodziny obchodził Leonek. Jak zawsze były życzenia, uściski i 100 lat w trzech językach. Solenizant kontent obdarował Motylki czekoladkami... (więcej)
Obrazek Serdeczne podziękowania dla mamusi Milenki za piękne książeczki i naklejki, składają Motylki!
DZIĘKUJEMY !!!
Obrazek 11-10-2019 r. - Motylki świętowały Dzień Dziewczynek. Chłopcy zaprosili dziewczynki do wspólnego tańca. Nie zabrakło też cukierków i pięknych medali... (więcej)
Obrazek 10-10-2019 r. - W czwartek Kornelka i Antoś obchodzili swoje czwarte urodziny. Motylki złożyły solenizantom życzenia i oczywiście zaśpiewały głośno "Sto lat". Kornelka i Antoś częstowali wszystkich pysznymi słodyczami... (więcej)
Obrazek 04-10-2019 r. - W piątek Motylki pokonały tor przeszkód. Taka forma zajęć dostarczyła dzieciom wiele pozytywnych emocji... (więcej)
Obrazek 01-10-2019 r. - We wtorek Sonja i Emilka obchodziły swoje czwarte urodziny. Motylki złożyły swoim koleżankom życzenia i głośno zaśpiewały "Sto lat". Dziewczynki częstowały wszystkich cukierkami... (więcej)
Obrazek 03-10-2019 r. - Motylki z grupy 2 na pierwszych w tym roku szkolnym zajęciach z ceramiki... (więcej)
Obrazek 30-09-2019 r. - Grupa Motylków świętowała Dzień Chłopaka. Żeby znaleźć się w klubie dżentelmena chłopcy przygotowywali się przechodząc różne próby. Najpierw w salonie golibrody dziewczynki dbały o piękny wygląd twarzy wybranych przez siebie chłopców. goliły zarost przyszłych dżentelmenów. Potem sprawdzały... (więcej)
Obrazek Grupa Motylków serdecznie dziękuje mamusi Maciusia K. za ofiarowany strój dla księżniczki, gry i puzzle.
Obrazek DZIĘKUJEMY !!!
Obrazek 20-09-2019 r. - W piątek grupa motylków świętowała dzień przedszkolaka. Były zabawy zręcznościowe, tańce i wiele radości... (więcej)
Obrazek 18-09-2019 r. - W środę w grupie 2, swoje czwarte urodziny obchodziła Oleńka. Były życzenia sto lat, prezenty i oczywiście słodkości przygotowane przez mamusię solenizantki... (więcej)
Obrazek 18-09-2019 r. - Motylki pięknie ćwiczyły na gimnastyce w sali teatralnej. Przebierając się do ćwiczeń uczyły się samodzielnego rozbierania się i składania odzieży na krzesełkach. Wiele radości sprawiły im te zabawy... (więcej)
Obrazek 13-09-2019 r. - w piątek Zuzia obchodziła swoje czwarte urodziny. Przedszkolaki złożyły swojej koleżance najlepsze życzenia oraz zaśpiewały ,,Sto lat!". Zuzia częstowała Motylki pysznymi cukierkami... (więcej)
Obrazek 10-09-2019 r. - we wtorek Kubuś i Filipek obchodzili swoje czwarte urodziny. Motylki zaśpiewały solenizantom ,,Sto lat" i złożyły życzenia. Chłopcy częstowali wszystkich pysznymi cukierkami. ... (więcej)
Obrazek Serdeczne podziękowania od wszystkich Motylków dla Mamy Szymona z grupy 2 za ofiarowanie zabawek i gier dydaktycznych. Obrazek DZIĘKUJEMY !!!
Obrazek 06-09-2019 r. - W piątek swoje czwarte urodziny obchodziła Kingusia. Motylki złożyły koleżance życzenia, zaśpiewały sto lat i zostały obdarowane lizakami... (więcej)
Obrazek 31-08-2018 r. - Sala grupy II mieści się na piętrze z oknami na ogród przedszkolny... (więcej)

ostatnia modyfikacja: 11 października 2019 r. | kontakt: dogola39@gmail.com