Tablica
Obrazek Luty 2020 r. - To wielka frajda malować na balonach... Wiewióreczki sprostały temu wyzwaniu... (więcej)
Obrazek Luty 2020 r. - „Jak to dawniej było...” - królewicze i księżniczki poznali tańce dworskie i spędzili dzień iście po królewsku... (więcej)
Obrazek 21-02-2020 r. - Wiewióreczki wzięły udział w kolejnych zajęcia z polisensoryki. Tym razem poznawały poprzez dotyk, zapach i wzrok owy rodzaj masy... (więcej)
Obrazek 10-02-2020 r. - Szymon z okazji swoich czwartych urodzin przygotował dla dzieci, razem ze swoją mamą pyszne babeczki. Było smacznie i wesoło, gdy potem układaliśmy razem puzzle... (więcej)
Obrazek 28-01-2020 r. - dzisiaj we wtorek swoje czwarte urodziny świętowali w grupie Wiewióreczek Amelka i Kacperek.... (więcej)
Obrazek 21-01-2020 r. Wtorek - Dzień Babci i Dziadka w grupie Wiewióreczek... (film i zdjęcia)
Obrazek 17-01-2020 r. - W piątek w grupie 6 swoje 4 urodziny obchodziła Hania... (więcej)
Obrazek 14-01-2020 r. - Dzieci z utęsknieniem czekają na śnieg i prawdziwą zimę, ale póki co, namalowały zimowe obrazki farbą i ozdobiły wycinanką z firanki... (więcej)
Obrazek 09-01-2020 r. - Grupa Wiewióreczek na pierwszych w tym roku zajęciach z tańca... (więcej)
Obrazek 07-01-2020 r. - We wtorek świętowaliśmy w naszej grupie 4 urodziny Gabrysi... (więcej)
Obrazek 20-12-2019 r. - Wigilia w grupie Wiewióreczek... (więcej)
Obrazek 18-12-2019 r. - Wiewióreczki zaprosiły swoich rodziców na świąteczne zajęcia otwarte. Dzieci śpiewały piosenki, tańczyły, wysłuchały bajki pt. "Komu potrzebne są święta?" A na koniec wspólnie z rodzicami ozdobiły choinki, które zabrały sobie do domu... (więcej)
Obrazek 12-12-2019 r. - Grupa Wiewióreczek i czterolatki z grupy Kotków brały udział w warsztatach polisensorycznych. (więcej)
Obrazek 11-12-2019 r. - Przygotowania na przyjście Mikołaja i zadowolone już Wiewióreczki po otrzymaniu prezentów. Chętne dzieci wraz z rodzicami wykonały ozdoby na przedszkolną choinkę. Dziękujemy Obrazek (więcej)
Obrazek 09-12-2019 r. - Rysunkowa opowieść o "Trzech świnkach", chociaż już dobrze znana dzieciom, jednak dostarczyła "Wiewióreczkom" wiele radości. Mogły aktywnie uczestniczyć w historyjce, tworzyć jej fabułę a następnie pokolorować ilustracje... (więcej)
Obrazek 25-11-2019 r. - Dzisiaj Kotki zaprosiły Wiewióreczki na wspólne świętowanie "Międzynarodowego Dnia Pluszowego Misia". Były wspólne zabawy, dużo radości, upominki dla gości. Na koniec wspólny poczęstunek... (więcej)
Obrazek 25-11-2019 r. - Dzisiaj obchodziliśmy w przedszkolu Święto Pluszowego Misia. Z tej okazji dzieci z grupy Krasnalków i Wiewiórek zaprosiły pana Mateusza, który opowiadał o swoim przyjacielu misiu. Nasz gość ilustrował swoje opowiadanie tworzonymi na bieżąco obrazkami. Przedszkolaki aktywnie uczestniczyły w tej inscenizacji, bawiąc się znakomicie... (więcej)
Obrazek 14-11-2019 r. - Grupa Krasnalków wraz z koleżankami i kolegami z grupy Wiewióreczek uczestniczyły w zabawach polisynchronicznych... (więcej)
Obrazek 08-11-2019 r. - Grupa Wiewióreczek w czasie zabaw dowolnych... (więcej)
Obrazek 22-10-2019 r. - W dniu dzisiejszym w grupie Wiewióreczek odbyło się uroczyste "Pasowanie na Przedszkolaka"... (film)
Obrazek 07-10-2019 r. - W dniu dzisiejszym "Wiewióreczki" poznały przygody jeża Kolczatka, a następnie wykonały z kasztanów, plasteliny i jesionowych "nosków" jeżyki... (więcej)
Obrazek 04-10-2019 r. - Grupa 6 Wiewióreczki na zajęciach z ceramiki... (więcej)
Obrazek 26-09-2019 r. - Grupa 6 Wiewióreczki wybrała sie do parku Zielony Jar by pomóc wiewiórkom zgromadzić zapasy na zimę. Dzieci przyniosły ze sobą orzeszki i zostawiły je dla wiewiórek w łatwo dostępnych dla nich miejscach... (więcej)
Obrazek 24-09-2019 r. - "Jabłka, gruszki oraz śliwki", wszyscy lubimy owoce... i to nie tylko jeść, ale i lepić z masy solnej. Dużo radości sprawiło też dzieciom z grupy 6 malowanie gąbkami... (więcej)
Obrazek 11-09-2019 r. - W środę dzieci z grupy 6 pracowały twórczo na zajęciach z plastyki, ozdabiając farbami przy pomocy paluszków wiewióreczki. Po dokładnym umyciu rączek był jeszcze czas na swobodną zabawę. A najpiękniejsze pracy zawisły na tablicy... (więcej)
Obrazek 04-09-2019 r. - w środę świętowaliśmy w naszej grupie urodziny Antosia. Cała grupa "Wiewiórek" wraz z paniami składała Antosiowi najserdeczniejsze życzenia... (więcej)
Obrazek 03-09-2019 r. - we wtorek odbyły się pierwsze zajęcia z rytmiki. Dzieci bardzo chętnie w nich uczestniczyły, śpiewały, tańczyły i grały na grzechotkach (pudełkach akustycznych)... (więcej)
Obrazek 31-08-2018 r. - Sala grupy VI usytuowana na piętrze na lewo od schodów. Sala z oknami od strony osiedla w widokiem na wejście główne do przedszkola... (więcej)

ostatnia modyfikacja: 26 lutego 2020 r. | kontakt: dogola39@gmail.com