Tablica
Obrazek 07-10-2019 r. - W dniu dzisiejszym "Wiewióreczki" poznały przygody jeża Kolczatka, a następnie wykonały z kasztanów, plasteliny i jesionowych "nosków" jeżyki... (więcej)
Obrazek 04-10-2019 r. - Grupa 6 Wiewióreczki na zajęciach z ceramiki... (więcej)
Obrazek 24-09-2019 r. - "Jabłka, gruszki oraz śliwki", wszyscy lubimy owoce... i to nie tylko jeść, ale i lepić z masy solnej. Dużo radości sprawiło też dzieciom z grupy 6 malowanie gąbkami... (więcej)
Obrazek 11-09-2019 r. - W środę dzieci z grupy 6 pracowały twórczo na zajęciach z plastyki, ozdabiając farbami przy pomocy paluszków wiewióreczki. Po dokładnym umyciu rączek był jeszcze czas na swobodną zabawę. A najpiękniejsze pracy zawisły na tablicy... (więcej)
Obrazek 04-09-2019 r. - w środę świętowaliśmy w naszej grupie urodziny Antosia. Cała grupa "Wiewiórek" wraz z paniami składała Antosiowi najserdeczniejsze życzenia... (więcej)
Obrazek 03-09-2019 r. - we wtorek odbyły się pierwsze zajęcia z rytmiki. Dzieci bardzo chętnie w nich uczestniczyły, śpiewały, tańczyły i grały na grzechotkach (pudełkach akustycznych)... (więcej)
Obrazek 31-08-2018 r. - Sala grupy VI usytuowana na piętrze na lewo od schodów. Sala z oknami od strony osiedla w widokiem na wejście główne do przedszkola... (więcej)

ostatnia modyfikacja: 07 października 2019 r. | kontakt: dogola39@gmail.com