Tablica
Obrazek 08-10-2019 r. - Dzieci z grupy Kotków we wtorek uczestniczyły w warsztatach z robotyki. Dzieci miały za zadanie zbudować pszczołę według instrukcji przygotowanej przez instruktora, a następnie zaprogramować ja by się poruszała. Dzieci pracowały z ogromnym zaangażowaniem oraz skupieniem... (więcej)
Obrazek 07-10-2019 r. - W poniedziałek na zajęciach Kotki poznały kolejną literę. Wysłuchały piosenki o mamie Marty. Układały z cegiełek schemat wyrazów mama i Marta, zaznaczały w tych wyrazach samogłoski i spółgłoski. Utrwalały literę M, m, pisząc ją na piasku wykonując indywidualne karty pracy... (więcej)
Obrazek 02-10-2019 r. - Dzieci z gru: Biedroneczek, Borsuczków i Kotków wspólnie bawiły się w ogrodzie przedszkolnym żegnając lato. Była rywalizacja, ale przede wszystkim dużo, dużo radości i wspaniałej zabawy. Na koniec dzieci zostały obdarowane drobnymi upominkami... (więcej)
Obrazek 30-09-2019 r. - Dzisiaj na zajęciach Kotki, na podstawie wiersza H. Bechlerowej pt. Trzy dymy" poznały cyfry 1, 2 oraz 3. Oznaczały za pomocą kasztanów ilość dymów z wiersza, układały ze sznurówek poznane cyfry. Dzieci będą utrwalać poznane cyfry w wielu ćwiczeniach... (więcej)
Obrazek 26-09-2019 r. - Grupa Kotków wybrała sie do Teatru Ludowego na przedstawienie pt. "Pyza na polskich dróżkach". Wędrówki rezolutnej, małej Pyzy, która wędruje po całej Polsce. To dzięki jej fascynującym przygodom mali widzowie mogą podziwiać piękno ojczystego krajobrazu, poznać wybrane regiony Polski... (więcej)
Obrazek 24-09-2019 r. - W grupie Kotków swoje 5 urodziny obchodziła Kinga. Były życzenia, sto lat i słodkie przysmaki, którymi częstowała Kinga... (więcej)
Obrazek 20-09-2019 r. - Dzisiaj Kotki obchodziły uroczyście Dzień Przedszkolaka. Były wspólne zabawy i dużo, dużo radości... (więcej)
Obrazek 17-09-2019 r. - Kotki na zajęciach poznały juz literkę O, o. Ułożyły historyjkę obrazkową i globalnie odczytywały wyrazy zawierające nowo poznaną literą. Układały także kształt litery "O" ze sznurków... (więcej)
Obrazek 06-09-2019 r. - Dzisiaj swoje 5 urodziny świętował w grupie Kotków Wiktor. Były życzenia, sto lat i słodkie pyszności, którymi częstował Wiktor... (więcej)
Obrazek 05-09-2019 r. - Na zajęciach w grupie Kotków dzieci poznały opowiadanie H. Bechlerowej "Jak kotek zwierzęta mlekiem częstował". Następnie ułożyły historyjkę obrazkową w/g kolejności zdarzeń, policzyły na liczydłach wszystkie zwierzęta. Starsze dzieci próbowały dokonać analizy i syntezy nazw zwierząt. Na koniec wybraliśmy się pociągiem do "mlecznej krainy".... (więcej)
Obrazek 04-09-2019 r. - w środę Kotki rysowały szlaczki literopodobne. Wszystkim ta zabawa bardzo sie podobała, bo jeśli się coś nie udało można była szybko poprawić... (więcej)
Obrazek 31-08-2018 r. - Zapraszamy do galerii zdjęć sali grupy III, usytuowana jest na piętrze z oknami na ogród przedszkolny na stronę południową i zachodnią... (więcej)

ostatnia modyfikacja: 08 października 2019 r. | kontakt: dogola39@gmail.com