Tablica
Obrazek 26-02-2020 r. - Dzisiaj na zajęciach w grupie Kotków królowała matematyka. Dzieci wysłuchały wiersza o figurach geometrycznych, który był wstępem do kolejnych zadań. Kolorowały figury geometryczne wg określonego ... (więcej)
Obrazek 18-02-2020 r. - Dzisiaj w grupie Kotków nastąpiło uroczyste ogłoszenie wyników w konkursie na własny instrument muzyczny. Wyniki: I miejsce zdobyła ... (więcej)
Obrazek 14-02-2020 r. - W piątek Kotki uczestniczyły w warsztatach z robotyki. Dzieci miały za zadanie wybudować ptaszki według instrukcji, a następnie zaprogramować je. (więcej)
Obrazek 12-02-2020 r. - W środę swoje 5 urodziny w grupie Kotków obchodził Michał. Wszystkie dzieci złożyły mu serdeczne życzenia... (więcej)
Obrazek 11-02-2020 r. - We wtorek grono 5-latków powiększyła Julka obchodząc w grupie Kotków swoje urodziny... (więcej)
Obrazek 21-01-2020 r. - We wtorek swoje 5 urodziny w grupie Kotków świętowała Iza... (więcej)
Obrazek 20-01-2020 r. - W poniedziałek w grupie Kotków Nina obchodziła swoje 5 urodziny... (więcej)
Obrazek 14-01-2020 r. - Wtorek - Dzień Babci i Dziadka w grupie Kotków. Dzieci przedstawiły dla swoich bliskich widowisko pt. "Tam gdzie śpią talenty"... (film)
Obrazek 08-01-2020 r. - We środę swoje urodziny w grupie Kotków świętowała Wiktoria, której wszyscy składali serdeczne życzenia a Wiktoria częstowała ich słodkościami... (więcej)
Obrazek 08-01-2020 r. - Kotki z grupy 3 uczestniczyły dzisiaj w warsztatach kulinarnych... (więcej)
Obrazek 03-01-2020 r. -W piątek dzieci z grupy Kotków  uczestniczyły w warsztatach z robotyki. Na tych zajęciach konstruowały sterowany programowo wiatrak. (więcej)
Obrazek 20-12-2019 r. - W piątek dzieci z grupy Kotków miały wigilię... (więcej)
Obrazek 12-12-2019 r. - Grupa Wiewióreczek i czterolatki z grupy Kotków brały udział w warsztatach polisensorycznych. (więcej)
Obrazek 11-12-2019 r. - Borsuczki oraz 5 i 6-latki z grupy Kotków były na zajęciach z ratownictwa medycznego w Krakowskim Pogotowiu Ratunkowym na ulicy Św. Łazarza 14. Dzieci dowiedziały się jak udzielać pierwszej pomocy i próbowały ją wykonać samodzielnie. Borsuczki i Kotki oglądały też dyspozytornię oraz zapoznały się z wyposażeniem karetki pogotowia. Dzieci uczyły się także "pozycji żółwika", czyli pozycji obronnej na wypadek ataku agresywnego psa. (więcej)
Obrazek 03-12-2019 r. - Dzieci z grupy Kotków we wtorek uczestniczyły w warsztatach z robotyki. W grudniowych warsztatach zadaniem dzieci była oczywiście wykonanie  sterowanej programowo choinki... (więcej)
Obrazek 25-11-2019 r. - Dzisiaj Kotki zaprosiły Wiewióreczki na wspólne świętowanie "Międzynarodowego Dnia Pluszowego Misia". Były wspólne zabawy, dużo radości, upominki dla gości. Na koniec wspólny poczęstunek... (więcej)
Obrazek 15-11-2019 r. - W piątek Alanek z grupy Kotków obchodził swoje 4 urodziny. Było dużo miłych życzeń, i radości. Alanek dziękował częstując pysznymi słodkościami... (więcej)
Obrazek 15-11-2019 r. - Grupa 3 Kotki w trakcie zabaw dowolnych... (więcej)
Obrazek 14-11-2019 r. - Zabawy polisensorycznej , w których dzisiaj uczestniczyły Kotki sprawiły im dużo radości... (więcej)
Obrazek 13-11-2019 r. - Dzisiaj Kotki z grupy 3 wybrały sie na wycieczkę do Centrum Zabaw Dziecięcych "Gibon" w Krakowie... (więcej)
Obrazek 07-11-2019 r. - W czwartek Kotki z grupy trzeciej wybrały się na pierwsze zajęcia do biblioteki... (więcej)
Obrazek 06-11-2019 r. - "Policz ile razem?" - zabawy z kostkami. Kotki na zajęciach pracowały w parach. Zadanie polegało na rzuceniu dwóch kostek i policzeniu ile to razem. Niektóre z dzieci liczyły na liczydełkach, inne potrafiły szybko policzyć w pamięci... (więcej)
Obrazek 05-11-2019 r. - Dzieci z grupy Kotków na kolejnych zajęciach z robotyki. Na tych zajęciach dzieci budowały pojazdy a następnie programowały ich automatyczną trasę przejazdu... (więcej)
Obrazek 04-11-2019 r. - W poniedziałek swoje 5 urodziny w grupie Kotków obchodził Igorek. Dzieci życzyły mu sto lat a Igor częstował wszystkich słodkościami... (więcej)
Obrazek 29-10-2019 r. - Dzisiaj na zajęciach Kotki dokonywały klasyfikacji obrazków. Ich zadaniem było wybranie obrazków, które do siebie pasują i określenie sposobu klasyfikowania.
4-latki - wyodrębnianie obiektów, pary podobne np. kwiatek i kwiatek.
5-latki - wyodrębnianie... (więcej)
Obrazek 25-10-2019 r. - W piątek w grupie Kotków swoje 5 urodziny obchodziła Zuzia. Kotki życzyły koleżance dużo radości i wspaniałych prezentów... (więcej)
Obrazek 23-10-2019 r. - Dzieci z grupy Kotków wzięły udział w konkursie plastycznym "Listki, liście, listeczki", w Szkole Podstawowej nr 98. Wyróżnienie otrzymały Liliana i Emilia, II miejsce otrzymał Szymon. Serdecznie gratulujemy naszym dzieciom... (więcej)
Obrazek 18-10-2019 r. - W piątek swoje 5 urodziny świętował Mateuszek, któremu Kotki życzyły dużo radości, wspaniałych prezentów, fajnych kolegów. Mateuszek dziękował za życzenia częstując pysznymi słodkościami... (więcej)