Obrazek 08-10-2019 r. - Dzieci z grupy Biedronek uczestniczyły w zajęciach z robotyki. Budowały łazika marsjańskiego "Milo". Programowały, aby robot jechał do przodu i do tyłu... (więcej)
Obrazek 03-10-2019 r. - Dzieci z grupy 5 były w bibliotece, gdzie wysłuchały legendy o Janosiku. Były wspólne zabawy przy góralskich przyśpiewkach... (więcej)
Obrazek 03-10-2019 r. - Biedroneczki z grupy V na pierwszych w tym roku szkolnym zajęciach z ceramiki... (więcej)
Obrazek 02-10-2019 r. - Dzieci z gru: Biedroneczek, Borsuczków i Kotków wspólnie bawiły się w ogrodzie przedszkolnym żegnając lato. Była rywalizacja, ale przede wszystkim dużo, dużo radości i wspaniałej zabawy. Na koniec dzieci zostały obdarowane drobnymi upominkami... (więcej)
Obrazek 27-09-2019 r. - Grupa Biedroneczek udała się do Szkoły Podstawowej nr 129, gdzie na boisku szkolnym wykonywała ćwiczenia gimnastyczne pod kierunkiem trenera Pana Mariusza... (więcej)
Obrazek 20-09-2019 r. - Dzieci z grupy 5 bawiły się w sali teatralnej przy muzyce. W nagrodę każde zjechało ze zjeżdżalni. Następnie udaliśmy się do Szkoły 98 na bajkę pt. "Zamieszanie w bajkach"... (więcej)
Obrazek 19-09-2019 r. - Biedroneczki wybrały się do biblioteki. Zapoznały się z legendą "O Lechu, Czechu i Rusie". Odnajdywały na mapie Gniezno, pierwszą stolicę Polski. Dzieci szukały odpowiedzi na pytanie: Skąd się wzięła legenda?... (więcej)
Obrazek 17-09-2019 r. - Biedroneczki  realizowały dzisiaj temat tygodnia "Co nam jesień w koszu niesie". Dzieci poznały jarzyny i owoce, które dostarczane są do przedszkolnej kuchni. Dowiedziały się na temat wartości odżywczych i wykorzystania warzyw w przedszkolnej kuchni... (więcej)
Obrazek 09-09-2019 r. - Choć wakacje już dobiegły końca, Biedroneczki wciąż je pamiętają i wspominają... (więcej)
Obrazek 06-09-2019 r. - W tym dniu grupa 5 bawiła się w ogrodzie przedszkolnym z chustą animacyjna. Były zabawy integrujące grupę, ćwiczące współdziałanie, spostrzegawczość i refleks. Zabawy dostarczyły dzieciom wiele radości... (więcej)
Obrazek 04-09-2019 r. - Moje przedszkole, dzieci z grupy Biedroneczek w sali plastycznej wspólnie kolorowały ilustrację. Inspiracją była piosenka "Przedszkolaki to my"... (więcej)
Obrazek 31-08-2018 r. - Sala grupy V mieści się na piętrze z oknami na ogród przedszkolny... (więcej)

ostatnia modyfikacja: 08 października 2019 r. | kontakt: dogola39@gmail.com